Zbiórka telefonów

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza na: Konkurs organizowany przez Ekophone.

Jeśli uda nam się zebrać jak największą ilość w kg telefonów nasze przedszkole ma szansę wygrać nowoczesne cyfrowe aparaty, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamerę sportową, monitor drukarkę, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp. Nagrody do wyboru przez przedszkole.

W jaki sposób przystąpić do konkursu? ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY Używane telefony komórkowe zbieramy do 28 Maja.

Stare, używane, niepotrzebne telefony komórkowe bez baterii po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Telefony można zostawiać w niebieskim koszyczku w przedsionku przedszkola.

Jak zawsze liczymy na duże zaangażowanie uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Marta Banaś – Radomska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.