Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wobec przedszkola, po przeanalizowaniu ankiet – realizowanych pod koniec zeszłego roku szkolnego oraz działając z  zamierzeniami Planu Rocznego na obecny rok szkolny, proponujemy Państwu udział dzieci w następujących wyjściach i wyjazdach. :

DNIA 20.10.17r tj.(piątek) Organizujemy wycieczkę  dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola do    Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Skałką” w Przybynowie koło Żarek.

W programie dla dzieci:

• Poczęstunek powitalny (słodki)
  • Zwiedzanie Mini ZOO i poznanie takich zwierząt jak: (wielbłąd, osiołki, daniele, kuce, krowy szkockie, kózki, owce miniaturowe, alpaki i wiele innych)
  • Zwiedzanie skansenu Wsi jurajskiej- chata z XIX/ XX w.
  • Warsztaty edukacyjne - aktywne „Skąd się bierze mleko”

- mleczna droga, czyli kto nam daje mleko

- magia natury- proces powstawania mleka

- lekcja dojenia krówki Marcysi ( sztuczna krowa)

- maślana przygoda- narzędzia i techniki wyrobu masła

- degustacja krowiego mleka, masła i sera

- mleczne pytania krówki Marcysi- Quiz

• Wata cukrowa dla dzieci
  • Zupa pomidorowa dla każdego uczestnika wycieczki

KOSZT WYCIECZKI WRAZ Z PRZEJAZDEM  54 ZŁ (30 zł + 24 zł przejazd)

Szczegóły dotyczące samej organizacji wycieczki będą podane w innym ogłoszeniu, bliżej wyjazdu.

liniasercakolorowese7

DNIA 26 .10.17 r. tj.  (czwartek) organizujemy wyjazd (autokarem) dla grupy :

KRASNALI  i  NIEDŹWIADKÓW

DO TEATRU ATENEUM W KATOWICACH

NA PRZEDSTAWIENIE  PT. BABCIA NA JABŁONI

KOSZT WYJAZDU 22 zł ( 14 zł bilet + 8 zł przejazd )

W ZWIĄZKU Z PLANOWANYMI WYJAZDAMI PROSIMY RODZICÓW O JAK NAJSZYBSZE  ZGŁASZANIE  CHĘTNYCH DZIECI  I DOKONYWANIA WPŁAT  U  NAUCZYCIELEK GRUP

Koszt przejazdu autokarem uzależniony jest od ilości zgłoszonych dzieci.

liniasercakolorowese7

UWAGA  RODZICE  GRUPY SŁONECZEK…..

DLA  DZIECI  GRUPY  3- 4 LATKÓW WYJAZD

DO TEATRU  ATENEUM W KATOWICACH

ODBĘDZIE SIĘ  DNIA 22. Listopada 2017r. tj. (środa)

NA PRZEDSTAWIENIE Pt. AFRYKAŃSKA PRZYGODA

O szczegółach wyjazdu poinformujemy w następnym ogłoszeniu.

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE

Opłatę za przedszkole należy dokonać do 10 dnia miesiąca. Bank PKO BP na terenie Katowic nie pobiera dodatkowych opłat za wpłaty. Przed pierwszą wpłatą proszę o sprawdzenie czy numer rachunku bankowego na pasku zgadza się z tym na umowie.

Wpłata po terminie jest równoznaczna z naliczeniem ustawowych odsetek doliczonych do opłaty za kolejny miesiąc. Rodzice posiadający dofinansowanie MOPS-U do posiłków dziecka, proszeni są o pilne dostarczenie decyzji do intendentki.

liniasercakolorowese7

„Wychowywać to znaczy: nie deptać, nie poniewierać, nie gasić, spieszyć,

dziecko ma prawo by było tym czym jest”. – J. Korczak

pu.i.wp.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.