Dzienne archiwum: 6 listopada 2018

PROSIMY RODZICÓW Z GRUPY NIEDŹWIADKI   O DOKONANIE WPŁATY 46 ZŁ NA WYCIECZKĘ DO    MUZEUM ODLEWNICWA ARTYSTYCZNEGO    W GLIWICACH – ( dzieci będą uczestniczyć również    warsztatach artystycznych).                                                                                                                  Dziękujemy.

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 21. listopada ( tj . w środę) odbędą się      w naszym przedszkolu Warsztaty – Iglarnia ,      w związku z tym prosimy rodziców , którzy zgłosili         chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach o dokonanie      wpłaty 35 … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

UWAGA!     Dnia 9 listopada( tj. w piątek) dzieci z grupy : KRASNALE  I NIEDŹWIADKI będą uczestniczyć w  Akademii z okazji  DNIA  NIEPODLEGŁOŚCI. Prosimy w tym dniu przygotować dla dzieci odświętny strój ( wskazany biało – czerwony).